Coś dla miłośników zieleni i natury – w Elektrowni Powiśle trwa wydarzenie GREENVILLE Targi Roślin i Produktów Naturalnych

Dziś, 03 października 2021 roku, o godzinie 11.00 popularne warszawskie centrum Elektrownia Powiśle przemieniło się w królestwo zieleni. Miłośnicy ekologicznych produktów z pewnością znajdzie tam coś dla siebie. Październikowe GREENVILLE Targi Roślin i Produktów Naturalnych to już drugie w tym roku spotkanie na terenie miasta Warszawa.

Pasja z miłości do natury

Organizatorzy wydarzenia GREENVILLE Targi Roślin i Produktów naturalnych po raz kolejny zaprosili mieszkańców Warszawy na wyjątkowe spotkanie z miłośnikami roślinności i wyrobów z nimi związanych. Zgromadzeni w jednym miejscu twórcy, hodowcy i wielbiciele roślin, mogą korzystać z wzajemnych inspiracji, dzielić się wiedza i doświadczeniami.

Bogaci w wieloletnie doświadczenie organizatorzy stawiają sobie za cel promocję polskich marek i przekazanie wiedzy i pasji kolejnym hodowcom. Pragnienie stworzenia zielonej krainy to jeden z głównych punktów na ścieżce promocji roślinności w urbanistycznym wydaniu.

Co czeka na odwiedzających w Elektrowni Powiśle?

Podczas GREENVILLE Targów Roślin i Produktów Naturalnych nie zabraknie okazji do podziwiania zielonych dekoracji. Na przybyłych i spragnionych świeżych doświadczeń czekają rośliny doniczkowe różnej wielkości, dekoracje w stylu urban jungle, różnego rodzaju dedykowane dla roślin akcesoria, a wśród nich makrama, ceramika i podpory. Poszukujący porad i pomocy hodowcy, mogą skorzystać z fachowych usług doradczych na temat uprawy roślin. Udostępniono także roślinne pogotowie oraz specjalne zielone schronisko.

Przewidziano też coś dla tych, którzy może nie zajmują się hodowlą, ale chcą żyć w zgodzie z naturą. Na tych odwiedzających czekają produkty ekologiczne i naturalne, w tym artykuły spożywcze, kosmetyki. Znajdziemy tam także świece sojowe.