Bieg dla kobiet Irena Women’s Run w Warszawie: 5 km aktywności i wsparcia zdrowia

Bieg Irena Women’s Run to wydarzenie sportowe przeznaczone wyłącznie dla pań, którego głównym celem jest zainspirowanie kobiet do częstszego podejmowania aktywności fizycznej. Taka aktywność korzystnie wpływa na samopoczucie fizyczne oraz psychiczne. W tym roku nietypowa impreza biegowa odbędzie się w malowniczym otoczeniu Łazienek Królewskich w Warszawie, a do jej startu pozostało już zaledwie kilka dni.

Wyjątkowy bieg dedykowany kobietom nosi nazwę Irena Women’s Run i cieszy się patronatem niezwykle utalentowanej polskiej lekkoatletki Ireny Szewińskiej. Impreza zostanie zorganizowana w sobotę, 24 czerwca o godzinie 9:00 na terenie warszawskich Łazienek Królewskich. Uczestniczki będą miały okazję przemierzyć trasę biegu, która prowadzi przez najbardziej urokliwe miejsca tego królewskiego parku.

Główną misją Irena Women’s Run jest motywowanie jak największej liczby pań, niezależnie od ich wieku, do troski o własne zdrowie poprzez regularną aktywność fizyczną. Organizatorzy biegu pragną również promować aktywne spędzanie czasu wolnego oraz wpajać uczestniczkom zdrowe nawyki życia. W ten sposób chcą zachęcić kobiety do dbania o swoje samopoczucie oraz kondycję na co dzień.