Ben&Jerry’s celebruje Free Cone Day, oferując darmowe lody w Warszawie

Rozradowana jestem, że mogę podzielić się z Wami radosną nowiną, szczególnie jeśli jesteście zapalonymi entuzjastami lodów – Ben&Jerry’s świętuje swój coroczny Free Cone Day. To wydarzenie, które odbędzie się już najbliższy wtorek – 16 kwietnia, przyniesie mieszkańcom centrum Warszawy możliwość skosztowania smakowitych lodów zupełnie za darmo. Na dodatek nie zabraknie również kodów rabatowych na kolejne porcje lodów od tej znanej marki. Ale przejdźmy do konkretnych szczegółów.

Z radością informuję, że Ben&Jerry’s, uznana marka lodów, wraca do stolicy Polski z obiecanką słodkiego dnia. “Cześć Warszawa! Czy tęskniliście za nami? Już 16 kwietnia mamy dla Was niespodziankę – będziemy ROZDAWAĆ nasze lody w sercu miasta! Dlaczego to robimy? Chcemy Wam podziękować za kolejny rok pełen miłości”, przekazała firma w swoich kanałach społecznościowych.

Free Cone Day to tradycja marki Ben&Jerry’s, którą co roku celebrowane jest podziękowanie dla wiernych fanów, oferując im ulubione lody bez żadnych kosztów. W najbliższy wtorek, zapraszamy Was na plac przy PKP Śródmieście, gdzie w godzinach od 13:00 do 19:00 będzie można zgarnąć swoją darmową porcję lodów. Marka obiecuje także kilka niespodzianek, w tym kody rabatowe na ich produkty.