Atrakcje nocą, czyli pływanie po zmroku na Żolioborzu

Jeśli zastanawiacie się jak w nietypowy a przy tym relaksujący sposób spędzić wieczór, może zainteresować Was propozycja, z którą powrócił do mieszkańców Ośrodek Sportu i Rekreacji Żoliborz. Po dłuższej przerwie placówka zaprasza miłośników nocnych kąpieli na pływanie i saunowanie po zmroku.

Relaks w niecodziennych warunkach

O niecodziennych warunkach możemy tu mówić z pewnością. Swoją ofertę OSiR Żoliborz udostępnia bowiem w godzinach nocnych. W basenie i saunie możemy spędzić miłe chwile w piątki i soboty między godziną 23.00 a 00.45. Nie tylko będziemy rozkoszować się spokojem miasta po zachodzie słońca. Towarzyszyć nam bowiem będzie muzyka i nastrojowe oświetlenie.

Ile kosztuje pływanie po wschodzie księżyca?

Za możliwość relaksu w wodzie po zachodzie słońca przyjdzie nam trochę zapłacić. Za 60 minut w basenie należy wnieść opłatę w wysokości 30,00 złotych. W porównaniu ze standardową stawką obowiązującą w ciągu dnia może się to wydawać spory koszt. Bilet umożliwiający wejście na pływalnie w standardowej, dziennej odsłonie, kosztuje bowiem 22,00 złote, a jego posiadacz może spędzić w wodzie 80 minut. Odrębną opłatą objęte jest saunarium, za skorzystanie z którego zapłacimy 19,00 złotych za godzinę.

Jakby jednak na to nie spojrzeć, jest to wyjątkowa forma spędzenia czasu w weekendowy wieczór. A jeśli pokusimy się o porównanie ceny za nocny bilet na basen z rachunkiem z ulubionego baru, może okazać się, że propozycja OSiR Żoliborz ma swoje, także ekonomiczne, plusy.