“Złoty Bilet” do Męskie Granie: dożywotni wstęp na koncerty dla zwycięzcy konkursu

Męskie Granie, polska trasa festiwalowa ciesząca się ogromnym zainteresowaniem i szybkim wyprzedawaniem biletów, wprowadza niezwykłą nagrodę – “Złoty Bilet”. Ten specjalny bilet umożliwi zwycięzcy konkursu oraz trzem jego znajomym dożywotni wstęp na wszystkie koncerty w ramach trasy Męskie Granie. Konkurs, organizowany przez sponsora wydarzenia – markę Żywiec, rozpoczyna się 12 czerwca.

Aby zdobyć upragniony “Złoty Bilet” na dożywotni wstęp na koncerty Męskie Granie, należy wziąć udział w konkursie organizowanym przez markę Żywiec. Aby wygrać, uczestnicy muszą udać się do miast, które odwiedza kamper Męskiego Grania w trakcie tegorocznej trasy. Gdy znajdą kampera, powinni zrobić zdjęcie z nim i opublikować je na Instagramie, dodając kreatywny opis swojego ulubionego muzycznego przeżycia na żywo oraz odpowiednie hasztagi (#żywiecmęskiegranie #ChoNaŻ #ZłotyBilet) i oznaczenie profilu @meskie_granie.

Konkurs trwa do końca sierpnia, a zwycięzca “Złotego Biletu” zostanie ogłoszony podczas finałowego koncertu Męskie Granie w Żywcu. Niezwykła nagroda to szansa na korzystanie z dożywotniego wstępu na koncerty dla zwycięzcy oraz trzech jego towarzyszących osób. To wyjątkowa okazja dla miłośników muzyki, którzy pragną cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem muzycznym przez całe swoje życie.