Tramwaje zderzyły się w centrum Warszawy. Duże utrudnienia

Wtorkowe popołudnie w Warszawie nie należało do spokojnych. Dwa tramwaje zderzyły się w Alejach Jerozolimskich, a siła uderzenia odrzuciła jedną z maszyn na jezdnię. Zdarzenie zablokowało centrum miasta i spowodowało wielogodzinne utrudnienia w ruchu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kolizja na przystanku plac Starynkiewicza

Dwa tramwaje zderzyły się na przystanku plac Starynkiewicza. Kolizja wyglądała poważnie, ale na szczęście nie było poszkodowanych. Na miejscu zdarzenia szybko pojawiły się służby ratownicze, łącznie kilka karetek pogotowia. Ratownicy przebadali wszystkich pasażerów obu wykolejonych tramwajów. Siła uderzenia była duża, dlatego podejrzewano, że mogą być ranni.

Jeden z tramwajów wypadł z szyn na większą odległość i zajął część jezdni, powodując wielogodzinne utrudnienia. Droga była zablokowana zarówno dla tramwajów, jak i autobusów oraz samochodów osobowych. W kierunku Pragi można było przemieszczać się wyłącznie pieszo, a pojazdy musiały korzystać z tras objazdowych. Tramwaj usunięto z drogi za pomocą dźwigu.