Otwarcie odnowionego Salonu Executive Etiuda na Lotnisku Chopina

Na terenie warszawskiego Lotniska Chopina doszło do uroczystego otwarcia zrewitalizowanego Salonu Executive Etiuda, który do niedawna funkcjonował pod nazwą Bolero. Zaktualizowane pomieszczenia salonu zostały przystosowane z myślą o komfortowych warunkach dla pasażerów udających się w podróż do krajów poza granicami strefy Schengen. Zarówno nowoczesne wnętrze, jak i zaawansowane wyposażenie, mają zapewnić idealne warunki dla pracy, odpoczynku i relaksacji przed odlotem – jak informują przedstawiciele największego portu lotniczego w Polsce.

Od dnia 17 listopada, w części lotniska przeznaczonej dla lotów non-Schengen, rozpoczął swoją działalność odświeżony Salon Executive Etiuda, poprzednio znany jako Bolero. Obiekt przeszedł całkowitą metamorfozę i modernizację. Jak deklarują reprezentanci Lotniska Chopina, pasażerowie będą mogli korzystać tutaj z komfortowych warunków do realizacji swoich obowiązków zawodowych, odpoczywania i relaksacji przed samym lotem.

Etiuda, ze względu na swoją lokalizację, oferuje niepowtarzalny widok na płytę lotniska, co z pewnością przyciągnie miłośników lotnictwa. Monika Jaszczura, kierownik działu obsługi pasażerów Lotniska Chopina, serdecznie zaprasza podróżujących do skorzystania z nowych, jeszcze bardziej komfortowych wnętrz salonu, zapewniając idealne warunki do relaksu przed podróżą.