Oskarżenie o zabójstwo dla 42-letniego ciechanowianina

W Ciechanowie, mieście usytuowanym województwie mazowieckim, do sądu trafiło oskarżenie przeciwko 42-letniemu mieszkańcowi za dokonanie zabójstwa. Ofiarą zbrodni stał się 41-letni lokalny rezydent, którego ciało zakrwawione zostało odnalezione na terenie działek ogrodowych. Osoba podejrzana o tę straszliwą zbrodnię została aresztowana na okres trzech miesięcy.

Informacje na ten temat przekazała rzeczniczka ciechanowskiej Komendy Powiatowej Policji, aspirant Magda Zarembska. W czwartkowy dzień odczytała zgłoszenie wpłynięte 29 lipca br., dotyczące mężczyzny krwawiącego leżącego na terenie działek ogrodowych. Jak się później okazało, ofiarą był wspomniany 41-letni mieszkaniec Ciechanowa. Lekarz pogotowia ratunkowego, który został wezwany na miejsce, stwierdził bezdyskusyjnie śmierć mężczyzny. W ciągu kolejnych dni w celu wyjaśnienia tej tragicznej sytuacji aresztowano cztery osoby.

Aspirant Zarembska poinformowała również, że zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na postawienie zarzutu zabójstwa jednemu z zatrzymanych – ówczesnemu 42-letniemu mieszkańcowi Ciechanowa. Dodatkowo wyjaśniła, iż jeszcze przed tym na miejscu zdarzenia, gdzie zostało odnalezione ciało 41-latka, pod nadzorem prokuratora przeprowadzone zostały oględziny oraz dokonano zabezpieczenia wszelkich śladów.