Noworoczny koncert kolęd – Rodzina Pospieszalskich wystąpi w Teatrze Palladium

W niezwykłą muzyczną podróż zabiorą nas jedni z najlepszych i najbardziej znanych polskich artystów. Rodzina Pospieszalskich zagra dla warszawskiej publiczności już jutro w Teatrze Palladium.

Rodzinna tradycja

Zespół Rodziny Pospieszalskich to wyjątkowa grupa. Orkiestra, którą tworzą dwa pokolenia muzyków, od lat łączy słuchaczy. 15 członków grupy noszących to samo nazwisko pokazuje, jak silne są więzi rodzinne i do czego może prowadzić stała współpraca między najbliższymi.

Twórczość Pospieszalskich to synteza różnych gatunków muzycznych, która tak wyróżnia artystów na tle innych współczesnych wykonawców. Mamy tu elementy jazu, muzyki folkowej, a także środki wykorzystywane w muzyce elektronicznej. Często też pojawiają się motywy łączące wątki twórców muzyki poważnej z tradycyjną pastorałką, o czym z pewnością przekonają się ci, którzy na jutrzejszy koncert w Teatrze Palladium się wybiorą.

Jedno nazwisko, różnorodne wykonania

Tworząc muzykę nie tylko na własne potrzeby, ale też dla innych wykonawców, Pospieszalscy zapisują się na kartach muzycznej historii każdego dnia. Członkowie Rodziny Pospieszalskich, mimo tego, że noszą jedno nazwisko, nie pozwalają, aby ich estradowa działalność była postrzegana jako nudna. Na scenie często mamy okazję obserwować roszady w obsadzie poszczególnych instrumentów. Każdy z Pospieszalskich bowiem opanował technikę gry na kilku z nich. Dzięki temu każdy koncert to niezapomniane wydarzenie, które pozostawia po sobie uczucie dobrze spędzonego czasu i zdobycia nowego, ubogacającego wnętrze człowieka doświadczenia.