Modernizacja torowiska na Puławskiej w Warszawie pomału dobiega końca

Prowadzone są obecnie testy na odnowionym torowisku na Puławskiej. W czasie tych procedur Rafał Trzaskowski, prezydent miasta, był obecny na miejscu i przekazał informację poprzez media społecznościowe, że 4 września tramwaje powrócą na ten odcinek ulicy. Wspomniał także o częściowym przywróceniu ruchu samochodowego.

Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, użył mediów społecznościowych do podzielenia się ważnymi wiadomościami z mieszkańcami stolicy. Poinformował, że w poniedziałek, 4 września, tramwaje znowu będą kursować na ulicy Puławskiej.

Trzaskowski podkreślił swoje wcześniejsze zapewnienia: “Tak jak obiecywaliśmy, już 4 września na Puławskiej pojedzie tramwaj, a nawet 3 linie tramwajowe. Przywracamy ruch na tym odcinku, żeby uczniowie mogli dojechać do szkoły”.

Prezydent dodał również, że ruch samochodowy zostanie częściowo przywrócony – w kierunku centrum na dwóch pasach ruchu i w przeciwnym kierunku na jednym pasie. Wyjaśnił, że roboty budowlane nadal będą tu prowadzone. Na koniec z entuzjazmem wyraził: “I co najważniejsze, z tego miejsca w przyszłym roku będziemy mogli pojechać do Wilanowa”.