Legia Warszawa triumfuje nad Qarabag Agdam w raportach z austriackiego obozu treningowego

Legia Warszawa odniosła zwycięstwo 2:0 nad Qarabag Agdam, drużyną, która ma zamiar rywalizować o miejsce w Lidze Mistrzów w tym letnim sezonie. Dla stołecznej drużyny gole strzelali Maciej Rosołek i Juergen Elitim. Ten drugi szczególnie wywarł wrażenie na fanach, zdobywając bramkę podczas swojego nieoficjalnego debiutu w warszawskim zespole.

“To nie jest ryzyko”. Czy młodzież polska przenika do PKO Ekstraklasy?

Dla Legii Warszawa było to drugie spotkanie sparingowe podczas ich obecnego zgrupowania w Austrii. Poprzednio pokonali 5:0 FC Botosani, a teraz udało im się zwyciężyć 2:0 nad Qarabag Agdam. Mimo że rywal był wyżej notowany, warszawscy piłkarze zademonstrowali swoje umiejętności.

Legia bez trenera, ale z obserwatorem z Arabii Saudyjskiej. Raków Częstochowa analizuje przeciwników

W meczu ze znanym azerskim klubem, piłkarze Legii musieli poradzić sobie bez obecności trenera Kosty Runjaica. Szkoleniowiec opuścił obozowy teren dnia przed zaplanowanym sparingiem, aby uczestniczyć w ceremonii ślubnej w swojej rodzinie. To nie była niespodzianka dla drużyny, ponieważ sytuacja była przewidziana od dłuższego czasu. Mimo jego nieobecności, sztab szkoleniowy utrzymywał stały kontakt z Runjaicem. W jego zastępstwie kierowanie zespołem przejął Przemysław Małecki, formalnie znany jako główny asystent 52-letniego trenera.