Lamele w Twojej sypialni

Urządzając swoje mieszkanie, stoimy niemal przed ogromnym wyzwaniem. Dzięki dużej ilości produktów, musimy brać pod uwagę, które z nich będą najlepszej jakości, które będą pasować do pomieszczenia oraz twojego wystroju. Aranżacje Mardom Decor to idealne rozwiązanie do każdego typu pomieszczeń, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Lamele ścienne – ekskluzywny dodatek wnętrz

Lamele to nowoczesny dodatek aranżacyjny, który w wyjątkowy sposób zmieni wygląd każdego wnętrza. Ich nowoczesna estetyka sprawi, że Twoja nieruchomość zyska na prestiżu oraz ekskluzywności. Lamele ścienne Mardom Decor to wysoko oceniane produkty, które możemy zastosować w każdym pomieszczeniu, dzięki wykorzystaniu w produkcji odpornego tworzywa PolyForce. Ze względu na to, idealnie odnajdą się w łazience czy kuchni. Dodatkowym atutem jest długotrwałość materiału nie tylko na wodę, ale też promieniowanie słoneczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Lamele ścienne to idealny element dekoracyjny do salonu, na ścianę TV, przedpokoju, a także pomieszczeń użytkowych jak restauracje czy biura.

Listwy wykończeniowe

W zbiorze produktów Mardom Decor znajdziemy listwy wykończeniowe spełniające dopełniania kompozycji sufitowych, podłogowych, ściennych, ale także oryginalne rozwiązania wykończeniowe. Najwyższej jakości tworzywo bazowe – niejednokrotnie oparte na zaawansowanych pochodnych polimerów daje możliwość wdrążenia listew nawet w najbardziej wymagających wnętrzach. Dzięki solidnej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, bez problemu zniosą uderzenia podczas sprzątania, czy zarysowania np. ostrym narzędziem. Listwy wykończeniowe to produkty na długie lata, a ich dodatkowym atutem jest to, że z łatwością możemy je przemalować na dowolny kolor, dopasowując je do nowej aranżacji mieszkania.

Elementy dekoracyjne

Tworząc kompozycje do swojego pomieszczenia, elementy dekoracyjne to najlepsze rozwiązanie dekoracyjne. Pełnią nie tylko walory wizualne, lecz także posiadają liczne zastosowania. Znajdą zastosowanie jako dopełnienie kompozycji wnętrzarskich, a także jako elementy maskujące np. nierówności ścienne, kable, czy przegrody budowlane. Różnego typu kolumny, rozety czy dekory to elegancki oraz prosty sposób do zmiany wnętrza. Dzięki ich zastosowaniu możemy uzmysłowić charakter pomieszczenia, nadając mu tym samym dopełnienia i kompatybilności. Umiejscawiając je, zbędnym elementem będzie dodatkowe uzupełnienie aranżacji w postaci wielu dodatków. Elementy dekoracyjne od Mardom Decor fantastycznie dopasują się do różnych osobowości

Maskujące karnisze jako nowoczesne rozwiązania

Karnisze sufitowe oraz maskownice karniszowe Mardom Decor to pomysłowy produkt, który pomaga oryginalnie zasłonić klasyczne karnisze, nadając tym samym pomieszczeniu elegancji. Oprócz pięknego wykończenia są także idealnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń, gdzie występuje mała odległość między oknem a sufitem. Dzięki Dzięki odpowiedniej strukturze i łatwemu systemowi możemy zamontować je w praktycznie każdym pomieszczeniu. Karnisze sufitowe uwydatniają charakter ozdobnych tkanin, a także doskonale wpasowują się do wnętrza.

Aranżacja wnętrza z Mardom Decor

Rzeczy wyprodukowane przez Mardom Decor to niezliczone możliwości aranżacji wnętrza. Elementy dekoracyjne czy nowoczesne panele ścienne odnajdą się w prawie każdej aranżacji. Różnorodna kompozycja sprawi, że możemy stworzyć różne kompozycje wnętrzarskie, stworzone przez naszą wyobraźnie. Dodatkowym atutem jest to, że szeroka oferta oraz wysoka jakość na wiele niepożądanych czynników pozwala na zastosowanie produktów w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy jest to wilgotna łazienka, czy podatny na uszkodzenia pokój dziecięcy – produkty Mardom Decor będą działać skutecznie przez lata. Jednak to nie wszystko. Łatwy oraz szybki montaż, a także możliwość przemalowania produktów, zapewni szybką zmianę wizualną pomieszczenia, niosąc tym przyjemność i oszczędność czasu.

https://mardomdecor.com/blog/5-pomyslow-na-lamele-w-sypialni5-pomyslow-na-lamele-w-sypialni/