FlixBus oferuje bezpośrednią trasę z Warszawy do Kazimierza Dolnego

Podróżujący FlixBusem będą mieli możliwość skorzystania z nowej, bezpośredniej trasy z Warszawy do malowniczego Kazimierza Dolnego. Ta atrakcyjna propozycja pozwoli na jednodniową wycieczkę do tego urokliwego, pełnego zabytków i atrakcji turystycznych miasteczka. Bez wątpienia, kameralne uliczki i przepiękne krajobrazy Kazimierza Dolnego oczarują każdego podróżnika.

Nowa propozycja FlixBusa, linia autobusowa łącząca stolicę Polski z Kazimierzem Dolnym, zostanie uruchomiona już 1 czerwca, w Dzień Dziecka. Wspaniałym atutem tej trasy jest nie tylko możliwość zwiedzenia jednego z najpiękniejszych miast w Polsce, ale również atrakcyjna cena biletów. Koszt podróży tam i z powrotem wynosi niewiele ponad 50 złotych, a finalna cena zależy od miejsca wyjazdu.

Podróże na tej trasie rozpoczynają się na warszawskim dworcu Zachodnim o godzinie 10:15 lub na przystanku Metro Stadion Narodowy 02 o godzinie 10:36. Przewoźnik gwarantuje, że przejazd potrwa około trzech godzin, co oznacza, że do Kazimierza Dolnego dotrzecie tuż przed południem, około 13:32.

W drogę powrotną do stolicy wyruszymy z dworca autobusowego w Kazimierzu Dolnym o godz. 19:25. Do Warszawy powrócicie pomiędzy godziną 22 a 23, w zależności od wybranego przystanku końcowego.