Badania laboratoryjne Warszawa — cena i najlepsze punkty pobrań

Chciałbyś skontrolować stan swojego zdrowia? Zależy Ci na odpowiedniej profilaktyce? Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz najlepsze punkty pobrań? Zobacz, gdzie wykonasz badania laboratoryjne. Warszawa i jej okolice posiadają mnóstwo punktów pobrań godnych polecenia.

Znaczenie badań laboratoryjnych

Jeśli zależy Ci na utrzymaniu swojego aktualnego stanu zdrowia, ważna jest odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna. Istotne jest także wykonywanie regularnych badań profilaktycznych, takich jak morfologia, analiza moczu czy kału. Szczególnie istotne jest, abyś rozważył wykonanie badań, jeśli coś Cię niepokoi, np. odczuwasz gorsze samopoczucie czy wzmożoną męczliwość. Pozwolą one wykryć ewentualne nieprawidłowości w funkcjonowaniu Twojego organizmu.

Jak przygotować się do badań laboratoryjnych?

W celu otrzymania niezakłamanych wyników badań krwi musisz być do nich odpowiednio przygotowany. Większość badań należy wykonywać na czczo, jednak część z nich tego nie wymaga. Zazwyczaj zaleca się także zjeść ostatni posiłek na około 12 godzin przed badaniem, a w dzień je poprzedzający unikać spożywania alkoholu i nadmiernie tłustych posiłków. Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź wybrany przez Ciebie punkt pobrań lub skontaktuj się z nim telefonicznie.

Badania krwi — dlaczego warto wybrać Panaceum?

Podczas dokonywania wyboru odpowiedniej placówki laboratorium, warto zwrócić uwagę na jej doświadczenie oraz opinie pacjentów. Bardzo istotną kwestią jest otwartość i empatia personelu, która jest niezbędna, np. podczas wykonywania badania krwi u dzieci.

Centrum Zdrowia PANACEUM znajdujące się w Warszawie to placówka z 14-letnim doświadczeniem. Posiadamy mnóstwo pozytywnych opinii i szeroki wybór badań diagnostycznych, np.: genetycznych, sprawdzających funkcjonowanie tarczycy czy występowanie markerów nowotworowych. Dzięki czemu możesz sprawdzić funkcjonowanie Twojego organizmu.

Co więcej, wyniki większości badań są dostępne tego samego dnia. Możesz je odebrać osobiście lub sprawdzić w Internecie, bez potrzeby wychodzenia z domu. Istnieje również możliwość rezerwacji Twojej wizyty w placówce — online. Ciekawą opcją dla osób zapracowanych, którym ciężko wybrać się na badanie krwi w środku tygodnia, jest możliwość wykonania badań w soboty. Za badania możesz zapłacić w najwygodniejszy dla Ciebie sposób, m.in.: gotówką, kartą czy BLIKIEM.

Rodzaje i cena badań laboratoryjnych w Panaceum

Koszt wykonania badań jest ściśle zależny od ich rodzaju. Wybierając pakiet, jego cena jest o wiele korzystniejsza, niż w przypadku wyboru poszczególnych badań osobno. W Centrum Zdrowia Panaceum wykonasz szereg badań laboratoryjnych w Warszawie informujących o stanie Twojego zdrowia, a wśród nich m.in.:

 • pakiet tarczycowy,
 • pakiet medyczny onkologiczny dla kobiet,
 • pakiet dla wegan i wegetarian,
 • przegląd zdrowia dla kobiet,
 • pakiet dietetyczny podstawowy oraz rozszerzony,
 • próby wątrobowe,
 • zespół przewlekłego zmęczenia,
 • przegląd zdrowia dla dzieci,
 • pakiet sportowy,
 • pakiet przesiewowy równowagi antyoksydacyjnej,
 • candida test laboratoryjny,
 • i wiele innych.