27-letni mężczyzna atakuje funkcjonariuszy policji siekierą

Niedawno doszło do niepokojącego incydentu na jednej z posesji na Mazowszu, gdzie 27-letni mężczyzna zaatakował policjantów, używając siekiery. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Dębinki, krótko po tym jak na posesję przybyli funkcjonariusze z nasielskiego komisariatu, wezwani tam z powodu rodzinnej awantury.

Gdy policjanci przybyli na miejsce, napotkali agresywnych mężczyzn. Jeden z nich, 27-latek, wyszedł z budynku trzymając siekierę i zaczął grozić śmiercią funkcjonariuszom. Jak informuje podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, mężczyzna machał siekiery w kierunku policjantów i stosował wulgarne słownictwo, co jest równoznaczne ze zniewagą. Ignorował również polecenia wydawane przez funkcjonariuszy.

Policjanci interweniujący na miejscu zdołali opanować sytuację i obezwładnili agresywnego mężczyznę. Pomimo dramatycznej sytuacji, nikomu nie stało się nic złego. 27-latek trafił do policyjnej celi, a teraz czeka go surowa kara sądowa. Nie jest jedynym członkiem rodziny, który stanie przed sądem – problemy prawne może mieć również jego młodszy brat.